Design by J. W.

RODO / Polityka prywatności

Sekcja fitnessu sportowego dla dzieci

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wiadomość została wysłana - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przydatne linki:

Link do kanału na YouTube Motion Art Studio - Szkoła tańca i rozwoju ciała.
Link do profilu na Instagramie Motion Art Studio - Szkoły tańca i rozwoju ciała.
Link do profilu na Facebooku Motion Art Studio - Szkoły tańca i rozwoju ciała.

Dołącz do naszej społeczności:

40 PLN

DLA DOROSŁYCH

KARNET 6H DLA DOROSŁYCH

PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!

*Ceny obowiązujące przy opłatach semestralnych, czyli cena karnetu
w nawiasie * 4,5.

Uwagi:

1. Zapisy na zajęcia przyjmujemy drogą mailową, telefoniczną oraz za pośrednictwem Facebooka lub Instagrama, a także przez dedykowany system informatyczny dostępny w zakładce ZAPISY.

2. W razie chęci zapisu do tworzących się grup, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Prosimy o wskazanie preferowanych przez Państwa dni i godzin zajęć, a być może uda nam się dopasować grupy pod te wymagania.

3. Niewykorzystane wejścia z karnetu nie przechodzą na następny miesiąc, możliwe jest jednak odrobienie zajęć po uprzednim kontakcie z nami. Powyższe nie dotyczy szczególnych wypadków zdrowotnych oraz zdarzeń losowych zaistniałych nie z naszej winy (np. lockdown). Wyjątkiem są opłaty semestralne, które uprawniają do wykorzystania danej ilości wejść w czasie trwania całego semestru.

4. Zajęcia należy opłacać w terminie, tj. z góry, przed każdym następnym rozpoczynającym się miesiącem kalendarzowym (np. najpóźniej 30 września należy opłacić zajęcia w październiku). Regularne zwłoki w płatnościach mogą skutkować niedopuszczeniem uczestnika do zajęć. Zachęcamy do dokonywania wpłat semestralnych - do 30.09 za sem. I i do 28.02 za sem. II.

5. Opłat za zajęcia należy dokonywać przez nasz elektroniczny system obsługi klienta lub przelewem na podany nr konta:

96 1750 0012 0000 0000 3460 6617

w tytule przelewu wpisując: "Składka członkowska za [imię i nazwisko], za miesiąc [nazwa miesiąca]".

Prosimy o przemyślane kupowanie karnetów lub korzystanie
z zakupu pojedynczych wejściówek.

CENNIK

Kobieta stojąca na jednej nodze w trakcie zamaszystego ruchu głową i włosami.